CZECH KIOSK

CZECH KIOSK | czech-kiosk.cz


Vývoj software na míru

Nabízíme multiplatformní tvorbu desktop/cloud aplikací pro jakékoliv užití. Klademe dúraz na dokonalou symbiózu hardware a software. Tvoříme mikroservisní architekturu. Zaměřujeme se na samoobslužná řešení, která jsou pro nás tou pravou výzvou.

Dektop a backend kioskové aplikace tvoříme převážně v .NET (C#/.NET Core). Na frontend používáme HTML/JS a React. Redakční systémy, monitorovací, licenční a jiná web/cloud řešení programujeme převážně v PHP a provozujeme je na našich serverech s nejvyšším stupněm zabezpečení. Nebojíme se hybridních řešení (také pro mobilní zařízení).

Proces výroby software by měl vždy začít předimplementační analýzou, která popíše vaše očekávání a jejím výstupem je smluvní zadávací dokumentace. Důležité je popsat všechny procesy, které bude aplikace řešit, chybové stavy a reakce na ně, grafiku, ovládání, obsah, případy k otestování, dostatečný hardware a požadavky na provoz, monitoring a další rozvoj.

Vyvinuli jsme samoobslužnou hotelovou a golfovou recepci s check-in a check-out procesem a doplňkovými procesy jako je ztráta klíče hosta nebo platba za doplňkové služby. Naši CashMachine backend aplikaci lze využít pro libovolná samoobslužná kiosková řešení.

Více o samoobslužné recepci Více o CashMachine aplikaci Více o výdeji klíčů z boxů


CZECH KIOSK s.r.o., V Olšinách 2300/75, 100 00 Praha 10

www.czech-kiosk.cz, sales@czech-kiosk.cz, +420 222 764 624